Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 03.10.2011 18:26:07 

Chovatelská st. Bernských salašnických psů

Davidoff Santy Bazaltin

 

DAVIDOFF SANTY BAZALTIN

Narodil jsem se 26.8.2009, zatím jsem nejmladším členem téhle smečky.

Panička s páníčkem se na mne jeli podívat hned první týden jak jsem se narodil. V klubíčku štěňat si měli najít kluka, který by se jim líbil, panička mne před tím ale viděla na fotografii a úplně celou jsem jí učaroval. Nebylo pro ní pak těžké si mě v tom chumlu najít ( měl jsem největší zadek, tak mě bylo vidět ) a hned po bližším seznámení , očuchání a opusinkování byla věc jasná. Já jsem paničky láska na první pohled.

 

Každý týden jsem střihala metr, kdy si už pro tohle mimčo budu moci zajet. Konečně se ozval telefon a chovatelka- kamarádka Lucka mi zdělila, že už je ten správný den a štěňátka jsou přichystána k odjezdu. Nemohla jsem ani dospat ( tedy celá rodina, hlavně naše dcerka Jolča ). Místo domluvené schůzky odpoledne, jsme Lucku a její rodinu vzburcovali už ráno a vyrazili jsme. Z malinkatého miminka vyrostl za těch pár týdnů chlupatý méďa, roztomilí, krásný prostě k sežrání. Posadili jsme ho tedy do auta a vyrazili k domovu.........

Po pár dnech se z chlupatého médi vyklubal uragán, naprosto unikátní, sebevědomé, neohrožené stěně, které naprosto cílevědomě určuje běh celé naší rodiny.

 

Tak mě přestěhovali, docela jsem se cestou bál, tak jsem jim alespoň celou cestu vyl . Panička mě celou cestu chlácholila, ale moc to nepomáhalo.

Doma jsem zjistil, že po mámě mi až tak moc smutno neni a objevil jsem v novém domově dva bráchy, jednoho velkýho a jednoho malýho. 

Po pár dnech jsem pookřál a teď se jim snažím všem vysvětlit

................. kdo je tady šéf...............

 

 

TOPlist